Mieszkasz w Opolu i pracowałeś za granicą w Norwegii, Holandii albo Niemczech ?
Zapraszamy do Opola

Jeśli pracowaliśmy legalnie za granicą w tym albo zeszłym roku możemy zarobić dodatkowo kilkaset euro.
Powracając zza granicy dużo osób rozpoczyna interesować się możliwością jaką jest zwrot podatku z Holandii lub też innego kraju? Nie masz bladego pojęcia o odzyskiwaniu podatku oraz o sposobach, tym bardziej o czasie oczekiwania na pieniądze i o tym, jaka kwota jest możliwa do zdobycia?
Mnóstwo informacji można odnaleźć na ten temat w sieci, lub pominąć tracenie czasu i od razu zameldować się do firmy, jakiej specjalizacją jest naturalnie rozliczenie podatku z Norwegii czy też innego kraju członkowskiego, w Europie. Kłopot polega na tym, że każdy kraj rządzi się swoimi regułami, jakie chociaż mają pewne szczegóły wspólne, w wielu kwestiach niemniej jednak się różnią. Zwrot podatku z Niemiec ma okazję na przykład trwać krócej lub też dłużej aniżeli z Holandii, a kwota maksymalna, jaką wolno odebrać też ma okazję być inna. Jakikolwiek kraj ma prawo określać własne zasady – obowiązujące prawo musi być przez nas akceptowane, gruntownie tak jak jest to w Polsce. Reguły niestety zmieniają się oraz czasami trudno jest za nimi nadążyć.
Do poprawnego wypełnienia dokumentów niezbędna jest znajomość języka o wiele bardziej technicznego, w związku z tym lepiej jest poprosić o wsparcie jednostkę, w której pracują profesjonaliści posiadający należyte informacje podatkowe oraz znający język fachowy, ustawodawczy, jacy wykonają za nas pełną pracę i odzyskają kasę.
Zleć to naszej firmie – zadzwoń albo wyślij maila