Mieszkasz w Olsztynie i pracowałeś za granicą w Norwegii, Holandii albo Niemczech ?
Zapraszamy do Olsztyna

Wracając zza granicy wiele osób zaczyna interesować się możliwością jaką jest zwrot podatku z Holandii lub ewentualnie innego kraju? Nie masz zielonego pojęcia o odzyskiwaniu podatku i o procedurach, tym o wiele bardziej o czasie wymagania na pieniądze i o tym, jaka suma jest możliwa do zdobycia?
Dużo informacji można odszukać na ten temat w sieci, bądź też pominąć marnowanie wolnego czasu i od razu zgłosić się do firmy, jakiej specjalizacją jest właśnie rozliczenie podatku z Norwegii lub innego kraju członkowskiego, w Europie. Kłopot polega na tym, że każdy kraj rządzi się swoimi regułami, jakie chociaż posiadają miarodajne detale łączne, w wielu kwestiach niemniej jednak się różnią. Zwrot podatku z Niemiec może na przykład trwać krócej bądź też dłużej aniżeli z Holandii, a suma optymalna, jaką można odebrać też może być inna. Jakikolwiek kraj ma prawo formułować swoje zasady – obowiązujące prawo musi być przez nas tolerowane, szczegółowo tak jak jest to w Polsce. Reguły niestety zmieniają się i nieraz trudno jest za nimi nadążyć.
Do wypełnienia formularzy niebezużyteczna jest znajomość języka o wiele bardziej fachowego, w związku z tym odpowiedniej jest poprosić o pomoc firmę, w której pracują eksperci posiadający należyte wiadomości podatkowe jak i znający język fachowy, prawny, którzy wykonają za nas całą pracę oraz odbiorą pieniądze.