Mieszkasz w Nowym Targu i pracowałeś za granicą w Norwegii, Holandii albo Niemczech ?
Zapraszamy do Nowego Targu

Wracając zza granicy dużo osób zaczyna interesować się możliwością jaką jest zwrot podatku z Holandii czy też innego kraju? Nie masz pojęcia o odzyskiwaniu podatku i o procedurach, tym znacznie bardziej o czasie wyczekiwania na pieniądze i o tym, jaka suma jest możliwa do zdobycia?
Mnóstwo wiadomości można odszukać na ten temat w sieci, bądź pominąć tracenie wolnego czasu i od razu zgłosić się do firmy, jakiej specjalizacją jest naturalnie rozliczenie podatku z Norwegii bądź też innego kraju członkowskiego, w Europie. Problem polega na tym, że każdy kraj rządzi się swoimi regułami, które choć mają pewne detale wspólne, w wielu sprawach jednak się różnią. Zwrot podatku z Niemiec ma prawo na przykład trwać krócej czy też dłużej niż z Holandii, a kwota optymalna, jaką wolno odzyskać też może być inna. Jakikolwiek kraj ma prawo formułować swoje zasady – obowiązujące prawo musi być przez nas akceptowane, od początku do końca tak jak jest to w Polsce. Zasady niestety zmieniają się i czasem trudno jest za nimi nadążyć.
Do napełnienia formularzy niezbędna jest znajomość języka bardziej fachowego, w związku z tym lepiej jest poprosić o pomoc jednostkę, w jakiej pracują eksperci posiadający profesjonalne informacje podatkowe jak i znający język fachowy, prawny, którzy wykonają za nas całą pracę oraz odzyskają pieniądze.